TWINSON


Společnost Deceuninck, inspirována přírodou a poháněna technologií, spojuje tradici a vynalézavost do jediného nového revolučního konceptu. Objevte materiál, který kombinuje přírodní vzhled a hřejivý pocit dřeva s jednoduchým použitím, trvanlivostí a minimální údržbou PVC. Objevte Twinson®. Nový materiál s neomezeným použitím.

Twinson® můžete použít v interiérech či exteriérech, na podlahy i stěny a snadno s ním zrealizujete moderní i spíše tradiční architektonické záměry.   Twinson® má neomezený potenciál a vy široké možnosti jeho dalšího uplatnění, jelikož stávající sortiment pravidelně rozšiřujeme o nové výrobky.

Twinson® O-Terrace

Desky Twinson® Terrace mají oboustranný povrch. Protiskluzové drážky po obou stranách zajišťují vaši bezpečnost a pohodlí. Tloušťka desky je 28 mm a šířka 140 mm. Kotvení desek je skryté, provedené pomocí speciálního spojovacího systému. Spojky vytvoří mezi deskami pevnou mezeru širokou  4 mm. K systému jsou dodávány koncové lišty vysoké  78 mm a tloušťky 10 mm.

TWINSON :: Terrance TWINSON :: Terrance

Twinson® O-Terrace+

Desky O-Terrace+ mají zdrsněný povrch s proti skluzovými drážkami pro větší bezpečnost a pohodlí. Desky jsou dvoustěnné, s tloušťkou 32mm a užitečnou šířkou 161mm. Jsou spojeny neviditelně pomocí systému speciálních montážních svorek.

TWINSON :: Terrance TWINSON :: Terrance TWINSON :: Terrance


Katalogy podlah O-TERRACE a O-TERRACE

Katalog terrance