Marmoleum

Marmoleum


V naší nabíce naleznete marmoleum společnosti Farbo s.r.o., jednou z největších výrobců marmolena na českém trhu.Z čeho je podlahovina Marmoleum® vyrobena?

Z čeho je podlahovina Marmoleum® vyrobena? Stoprocentně přírodní linoleum - Marmoleum® vzniká mísením lněného oleje, pryskyřice, vápence, dřevité moučky a přírodních pigmentů. V další fázi výroby šetrné k životnímu prostředí je směs pod vysokým tlakem lisována na jutovou textilii.


V jaké barevné nabídce a vzorech lze podlahu Marmoleum® koupit?

Je opravdu z čeho vybírat, až již máte rádi syté nebo jemnější barevné odstíny. Na své si přijdou i milovníci klasických bílo-černých variací. Marmoleum® Vám může nabídnout více než 160 barev a Vaše přírodní podlaha bude zářit barvami. Marmoleum® je unikátní podlaha, která neimituje ani dřevo ani jiné materiály, je zkrátka jedinečná. Kolekce Marmoleum® se skládá z několika řad , dle stupně prokreslení „mramorování“ povrchu. Nejjemnější struktur nabízí Fresco, výraznější mramorování naleznete v řadě Real nebo Dual. Nejprokreslenější barevné variace přináší řada Vivace. Milovníky čistých barev nadchnou unibarvy řady Walton nebo jedinečnost řady Piano. V roce 2007 byla na trhu uvedena nová BYTOVÁ KOLEKCE PŘÍRODNÍHO LINOLEA V ROLÍCH - kolekce Marmoleum® home, která nabízí 24 pestrých barev pečlivě vybraných v souladu s moderními trendy bydlení a interiérovém designu. Všechny barvy kolekce jsou skladem v České republice. Marmoleum® click je další z řad bytových přírodních podlahovin, tentokrát ve variantě plovoucí podlahy. Nabízeno je 21 barev v lamelách a čtvercích.


Vzorník podlah marmoleum® home Vzorník podlah marmoleum® click

Marmoleum :: click Marmoleum :: click Marmoleum :: click Marmoleum :: clickKatalog podlah marmoleum click


Přehled návštěv

240546
DnesDnes60
VčeraVčera95
Tento týdenTento týden60
Tento měsícTento měsíc1525
CelkemCelkem240546