Dřevěné podlahy QUICK STEP

QUICK STEP

Quick StepProč volit dřevěné podlahy Quick Step ?
Budete-li mít neustále obě nohy na zemi, daleko nedojdete. Víra, že věci lze vždy dělat lépe, dodává společnosti Quick Step sílu. Nové objevování podlah: dnes, zítra a každá další den. Ti, kteří si dnes vyberou podlahu Quick Step, budou mít ze své chytré volby prospěch dlouhá léta.

Palazzo
Pro kolekci Palazzo je charakteristický elegantní formát prken, jehož mimořádná krása je výsledkem vyváženosti šířky a délky. Tato dlouhá, široká dřevěná prkna dodají vaší místnosti hloubku. Všechny designy mají na nejdelší straně každého prkna jemný spoj. Předem aplikovaných sedm vrstev kvalitního laku vám ušetří spoustu práce, času a úsilí.

PalazzoPřehled dekorů:
Castello
Naše rozsáhlá řada prken "Castello" se vyznačuje jemnou drážkou na nejdelší straně každého prkna. Tento spoj dodává interiéru větší vizuální perspektivu. Velkou výhodou je to, že všechny dřevěné podlahy jsou předem ošetřeny sedmi vrstvami kvalitního laku (hedvábný, saténový nebo matný).

CastelloPřehled dekorů:

Villa
V řadě Quick-Step® Villa naleznete široký sortiment barev a stylů. Tyto třípruhové dřevěné podlahy tvoří základ moderního a trvanlivého interiéru. Pruhy podlahy přinášejí velmi expanzivní a přirozenou pestrost.

Villa
Quick Step :: Ukázka Quick Step :: Ukázka Quick Step :: Ukázka Quick Step :: Ukázka